Peter van Rossum

Hooi!
Ik ben Peter van Rossum en zet onze boerderij als derde generatie voort in Haarzuilens. Op ons kleinschalige melkveebedrijf melk ik 65 koeien en de kalfjes die geboren worden, fok ik weer op voor vernieuwing in mijn eigen bedrijf. Met veel passie werk ik alle seizoenen in mijn vertrouwde omgeving rondom ons dorp ‘de Haar’ om zo lokaal en natuurlijk mogelijk te produceren.
Zo winnen wij ons gras van eigen land en het landgoed Haarzuilens in samenwerking met Natuurmonumenten. Gras vormt dan ook 90% van het rantsoen van onze koeien. De overige 10% is krachtvoer dat gevoerd wordt tijdens het melken. Hierdoor past een dubbeldoelkoe het best bij mijn bedrijfsvoering. De natuurlijke manier van melk produceren uit gras biedt de koe de mogelijkheid in de loop der jaren reserves op te bouwen om zo ook nog een lekker stukje vlees te geven.
Via boerpeter.com koop je samen één koe uit Haarzuilens. Je krijgt jouw deel van de koe in de vorm van een pakket gratis thuisbezorgd. Dat bevat allerlei vleesstukken; van biefstuk tot burger. De koe wordt pas geslacht als die 100% is verkocht. Zo hebben we geen verspilling en is alles eerlijk verdeeld😄.
Dus ben je op zoek naar beter vlees en wil je bijdragen aan jouw omgeving? Koop dan nu een pakket via boerpeter.com🐄.
Bedrijven
